אתר אינטרנט לעסק ככלי שיווקי

בנית אתר  לבית העסק היא אמצעי ליצירת הכלי שיווקי המוכח ביותר במשך העשור האחרון. אתר אינטרנט לעסק מאפשר יותר מכל אמצעי שיווק אחר  פנייה ישירה אל הלקוחות תוך כדי פילוח ממוקד , עד לכדי רמת הפרט. 

בנית אתר אינטרנט לעסק אינה מסתכמת במהלך שיווקי חד פעמי, אלא מניבה יתרונות ותפוקה רבים ומוכחים לאורך הזמן, עת האתר מתופעל ומתוחזק בצורה הנכונה, ועובר תהליכי קידום על ידי גורמים מקצועיים.

אם כך, כיצד תוכלו גם אתם להפיק את המיטב על ידי בנית אתר אינטרנט לעסק שלכם?

הרחבת יריעת הלקוחות באמצעות בנית אתר אינטרנט

בנית אתר אינטרנט לעסק היא תהליך שבסופו, ישודרג בית העסק ויותאם למאה ה21. כשם שיסודותיו של כל מבנה תורמות ליציבותו וליעילותו העתידית, כך יסודותיו של תהליך בנית אתר מקצועי ויעיל יתרמו  להצלחת השיווק ולהגדלת מאגר הלקוחות.

בנית אתר אינטרנט איכותי אשר מושתת על מתודולוגיות  SEO והושקעה בה מחשבה ומקצועיות תאפשר את אינדוקס האתר במנועי החיפוש, כלומר, רישום בבסיסי הנתונים של מנועי החיפוש למטרות קידום ברשימת התוצאות.

רק לאחר בנית אתר תדמיתי לעסק על ידי בונה אתרים מנוסה או חברה , עבורה הקמת אתרי אינטרנט הינה תחום מקצועי ראשי, ואשר תשקיע משאבים טכנולוגיים ואנושיים איכותיים , ניתן יהיה לצאת לדרך ולהתחיל במסע גיוס לקוחות חדשים באמצעות האתר החדש.

כיצד זה מתבצע?
בעבר, השיטה הנפוצה והיעילה ביותר לגיוס לקוחות חדשים בבתי עסק קטנים עד בינוניים, הייתה על ידי חלוקת עלונים בתיבות הדואר. אין גורם שיווקי מקצועי אשר יוכל לשלול לחלוטין את יעילותה של שיטה זו, יחד עם זאת, חלוקת עלונים היא שיטה בעלת חסרונות:

  • מצריכה השקעה חוזרית ונשנית של הדפסת עלונים חדשים ומשאבים לחלוקתם.
  • שיטה זו הינה ירייה באפלה ומשולה לרובה צייד קצר טווח והשפעה
  • יש בה בכדי לפגוע בתדמיתו של בית העסק.

אם כן, כיצד ניתן לשווק את אותם "עלונים" מבלי לפגוע בתדמית העסק, ולשמור על חזות מקצועית?

בעולם המודרני בנית אתר הינה הדרך המועילה והמוכחת ביותר להפצת המסר השיווקי ולקיום הקשר עם לקוחות קיימים.

יתרונות בנית אתר אינטרנט לעסק:
  • בנית אתר אינטרנט תוביל את העסק אל קדמה טכנולוגית ותדמית יוקרתית
  • גישה ישירה ללקוחות, דהיינו, שליחת הודעות דואר אלקטרוני בדיוור אלקטרוני ישיר אל לקוחות פוטנציאליים המלוות בקישור אל אתר האינטרנט של בית העסק.
  • פנייה עקיפה. משמע, לקדם אתר במנועי החיפוש - אפשרות זו הינה הטובה מכולן היות ובדרך זו יפנה הלקוח בעצמו אל בית העסק בניגוד לקידום ישיר, בו בית העסק מבצע את צעד ההתקשרות הראשון
  • בנית אתר תאפשר שיווק אגרסיבי ואיכותי להרחבת יריעת הלקוחות

שימור לקוחות על ידי בנית אתר אינטרנט לעסק

בנית אתר אינטרנט לעסק אינה מסתכמת ככלי שיווקי בלבד, אלא כאמצעי לשימור לקוחות, ולהענקת שירות מקצועי ומהיר, כנהוג בתכתיבי השירות של העשור האחרון.

בנית אתר אינטרנט אמנם מהווה צעד שיווקי משמעותי, יחד עם זאת, ניתן להשתמש באתר האינטרנט לעסק בכדי לשמר לקוחות קיימים ולהעניק שירות טוב יותר ללקוחות.

לצורך העניין, לבנות אתר אינטרנט לעסק בדרך המקצועית ביותר, ובהתאמה אישית לבית העסק, היא הדרך הנכונה בה יוכל בעל העסק להעניק גישה אישית ללקוחות, על ידי הקצאת שם משתמש וסיסמא וגישה לאזור פרטי, שם יוכלו הלקוחות להתרשם ממבצעים אישיים המיועדים להם בלבד, וכן לבצע מעקב אחר הזמנות פתוחות או לצפות בהזמנות קודמות.

התכנים המופיעים באתר בעל מערכת ניהול קלה לתפעול מתעדכנים בזמן אמת על ידי מפעיל האתר מצד בית העסק, כך שבמידה והזמנתו של הלקוח מוכנה, יוכל הלקוח לראות זאת בגישה אל האזור האישי באתר.

בנוסף ישמש האתר ככלי בו יוכלו הלקוחות להנות מחשיפה מיידית וישירה למוצרים חדשים, הזדמנויות עסקיות וכדו'

לסיכום
אלו הן דוגמאות מועטות מני רבות על הדרכים לשמר לקוחות ולהעניק ללקוחות קיימים את השירות הטוב ביותר על ידי בנית אתר אינטרנט לעסק על ידי בונה אתרים מקצועי / חברה מקצועית להקמת אתרים.

כמובן שניתן להעניק ללקוחות כלים ידידותיים רבים נוספים, וזאת בבחינה של כל בית עסק לגופו.


חזרה לבניית אתרים - מאמרים