בניית אתר בזול עולה ביוקר

בעידן הנוכחי חייב כל בית עסק לשקול בנית אתר אינטרנט לעסק. הקמת אתר היא כורח המציאות, שכן זהו חלון הראווה המודרני של עסקים. עסק ללא אתר אינטרנט משדר תדמית מיושנת. זהו הטריגר שמניע  בעלי עסק לפנות אל חברות בנית אתרים שונות בכדי לשקול בנית אתר אינטרנט

 קימות חברות בניית אתרים רבות אשר מציעות בנית אתר בזול. פרסומות רבות מציגות בנית אתר בזול ו"מבצעים שאסור לפספס" כאשר למעשה, אין אנו מקבלים שרות מקצועי של בנית אתר, אלא רוכשים אתר מוכן ובזול שכמוהו ניתן למצוא באינספור אתרי אינטרנט אחרים.
קיימים יתרונות רבים של הקמת אתר אינטרנט מותאם אישית וחסרונות לרוב של בנית אתר בזול

אתר בזול  כמוצר מדף

אתר בזול, כמוצר מדף, הוא לרוב, אתר תבניתי ומוכן שעוצב ונבנה מראש. כשנבחר באתר שכזה התוצאה היא תהליך של בנית אתר בזול שעוצב ונבנה, לא בהתאם לצרכים מיוחדים ומשתנים מעסק למשנהו אלא, בתבנית בסיסית המשמשת לאתרים/מוצרים/שירותים שונים. לדוגמא, אתר בזול אשר בונה אתרים בנה בכדי להציג  שמלות לנשים, יוסב במקרה אחר  וישתמש באותה תבנית משוכפלת בכדי לשווק מוצרי אלקטרוניקה או מוצרים טכנולוגיים אחרים!

ניתן להזין טקסטים ותמונות בנושא שמלות לנשים בהריון לקונספט עיצובי וטכנולוגי של אתר המציע מוצרי חשמל/אלקטרוניקה/טכנולוגיה אך מבנה  האתר, צבעיו ותפקודו לא יספקו במרבית המקרים את הצרכים המיוחדים והשונים של אתרים ועסקים השונים זה מזה בזהותם ומהותם, ואז, נאלץ לבצע מבניים ועיצוביים באתר שזה אתה רכשנו.

שינויים אלו יסתכמו בהוצאות רבות, ומחירם יעלה באופן ניכר על פני מחירו של בנית אתר מותאם אישית,
ומכאן  אתר בזול, יעלה יקר....

בנה אתר בזול במערכת מקצועית בעצמך וללא כל קושי.

קימות חברות רבות אשר מציעות לך הקמת אתר אינטרנט בעצמך בהתחיבות חודשית כזו או אחרת. אתה יכול אפילו לנסות את המערכת ללא כל תשלום למשך תקופה כזו או אחרת. ההבטחה הגדולה היא שתוכל לבנות אתר ללא כל ידע בקוד תכנותי וללא כל ניסיון קודם או עזרתו של בונה אתרים מנוסה, איזה כיף, 30 יום של ניסוי טעייה ואכזבה.


המערכות הללו מצוינות והן שיא הטכנולוגיה, זה נכון!
אולם שווה לעצור רגע ולשקול שוב.
 

 • האם אכן ניתן ליצור מוצר איכותי ללא ידע מקצועי?
 • האם באמצעות מכונת תפירה, משוכללת ככל שתהיה
  תוכל לתפור חליפת חתן שתראה כחליפה ולא כבדיחה?
 • האם בנית אתר בזול היא הזולה שבין האופציות?
 • מה באמת נכון עבור העסק שלי ומה יניב תוצאות ויגדיל עבורי את מעגל הלקוחות?

  לאחר בזבוז משאבים וזמן רב, שהושקע בתחום זר לך לחלוטין, במקום ברווחת העסק שלך, תאלץ לפנות אל חברה כזו או אחרת שתשדרג לך את מבנה האתר הקיים בהתאם לצרכיך, ותבנה לך אתר על גבי המערכת הפלאית. עלות ההקמה, עבור בנית אתר, אותה תאלץ לשלם ותמחור נפרד שכל אלמנט באתר, יהיו לפתע יקרים ומתסכלים.
  ומכאן אתר בזול, יעלה יקר....
   

בנית אתר בחינם ודומיין בחינם והכל בחינם

המשיח כבר כאן, הפלא ופלא, יהודים מציעים מוצרים בחינם.
אופציה רווחת נוספת אינה בנית אתר בזול, אלא בנית אתר בחינם. קימות הצעות רבות לאחסן אתרי אינטרנט בחינם. אפשרות זו מוצעת בתמורה לכך שבאתר שלך יופיעו פרסומות רבות שאינן קשורות במאומה אליך אך גורמות למהומה רבה בין דפי האתר שלך.
אתרים אלו לרוב נראים זוועה והביצועים שלהם (זמן טעינה, מהירות גלישה וכו') ירודים.

הבעיה העיקרית באתרים אלו היא שחברות המציעות שירותים אלו אינן מחויבות אליך במאומה. לרוב ומייד לאחר ביצוע העסקה החינמית יחלו להגיע אליך הצעות ייעול כאלו ואחרות המציעות אתר בזול ולא בחינם או שדרוג כזה או אחר בתוספת כספית.
גרוע מכך הוא שחברות או יחידים המספקים שירות זה עלולות להסגר ללא כל התראה
ומכאן אתר בחינם הפך לאתר שאינו קיים.


חזרה לבניית אתרים - מאמרים