מערכת ניהול

מערכת הניהול אותה אנו מספקים עם כל אתר אינטרנט נקראת אומברקו. אומברקו הינה מערכת בקוד פתוח והיא המערכת המתקדמת ביותר בעולם לניהול תוכן אתרי אינטרנט.

הבחירה שלנו באומברקו לשם הקמה וניהול אתרי אינטרנט נעשתה בראש ובראשונה לשם בטחון הלקוחות שלנו. אחד הדברים המסוכנים בבחירת מערכת ניהול הוא בחירה במערכת ייחודית ששייכת לחברה מסוימת כאשר רק אותה חברה תוכל לתת מענה הולם ופתרונות בעת הצורך.

אומברקו משווקת מ-2004  כמוצר קוד פתוח. המוצר והחברה העומדת מאחוריו מתקדמים כל הזמן ומתפתחים טכנולוגית. הכי חשוב הוא שהמערכת יציבה ומוכחת . יותר ויותר חברות וגופים גדולים כגון  פג'ו, מיקרוספט, נשיונל גאוגרפיק ועוד בוחרים באומברקו כמערכת ניהול התוכן שלהם, 
ובחירה זו אומרת הכל!


מערכת קוד פתוח, מוכרת לשם הקמת אתר אינטרנט תקנה בטחון ומענה הולם, בכל עת ,כאשר מפתחים וחברות  נוספות מלבד החברה ממנה רכשת את המערכת יוכלו לתת לך תמיכה ומענה בעת הצורך.

עוד על אומברקו ניתן לקרוא כאן http://umbraco.com/why-umbraco?redirected=true

בניית אתר אינטרנט  - לבנות אתר עם יכולות מתקדמות

עם כניסת הגוגל לחיינו ותאוותו לתכנים רלוונטיים ומתעדכנים תדיר
ועם הבנת החשיבות הרבה של נושא קידום אתרים והכוח הרב של הופעה במנועי החיפוש, גבר הצורך לאפשר למנהל האתר יכולת עצמאית ומלאה של הוספת תכנים כגון: מאמרים, דפים חדשים, עדכון והוספת תמונות, ניהול רשימות וכו' על ידי מערכת ניהול תוכן לאתרים.

בד בבד הולכת הטכנולוגיה ומתקדמת בצעדי ענק בכדי לאפשר לנו לבנות אתר עם מערכת ניהול אתר מתקדמת יותר ונוחה יותר לתפעול. בניית אתר אינטרנט מקצועי ובעל יכולות ניהול מתקדמות היא הצעד הראשון בדרך אל הייעד הנכסף - הגדלת מאגר לקוחות ושימורם

אולם לבנות אתר זה לא מספיק! כדאי לבנות אתר אינטרנט בחברה מקצועית שתספק לכם מערכת ניהול אתר בעלת יכולות נרחבות ויחד עם זאת קלה ביותר לתפעול.

בניית אתר אינטרנט באביב אתרים היא הבחירה הנכונה!!!
צרו קשר עכשיו לפרטים נוספים <<<

לבנות אתר דינאמי - בניית אתר עם מערכת ניהול אתר

מערכת ניהול אתר היא תוכנה אשר מאפשרת למנהל האתר לשנות, לערוך ולהוסיף טקסטים/תמונות/וידאו/מאמרים/שאלות תשובות/סקרים וכד' לבד ובקלות, ללא כל עזרה חיצונית.

היתרון הגדול של מערכת ניהול אתר המסופקת באביב אתרים הוא בעובדה שבתהליך בניית אתר דינאמי אנו שמים דגש רב על אפיון צרכים ומטרות ו"תופרים" את האתר על גבי מערכת ניהול אתר מתקדמת המותאמת בדיוק לצרכים הייחודיים של כל אתר ואתר.

המשמעות המיידית היא חסכון ניכר בכסף זמן ומשאבים היות שמערכת ניהול אתר באביב אתרים תתאים למנהל האתר ולא הוא יאלץ להתאים עצמו אליה. לא תחויבו על מרכיבים בהם אין לכם שימוש ולאחר תהליך בניית אתר תדמית (או אתר אחר) והדרכה קצרה תוכלו בכל עת ומכל מקום לנהל את האתר בעצמכם.

מאפייני מערכת ניהול אתר באביב אתרים

רשימת מאפייני מערכת ניהול אתר הינם חלקית.
בתהליך בניית אתר אנו נתאים לכם מערכת ניהול המתאימה בדיוק לצרכים הספציפיים שלכם.

הוספה/מחיקה/עדכון של דפי האתר ללא כל הגבלה
ניהול מתקדם של גלריות תמונות בעלות קטגוריות שונות
עורך תוכן דמויי וורד - קל לתפעול וידידותי למשתמש
העלאת קבצי pdf word jpg וכל פורמט אחר אל השרת
מודול חדשות דינאמי 
ניהול סרטונים וגלריית סרטונים באתר
ניהול FAQ - מודול שאלות ותשובות
ניהול סקרים - מודול סקר באתר
מודול קידום דינאמי - שליטה מלאה על תגי המטא שבאתר
ניהול קטלוג מוצרים
ניהול חברים רשומים באתר
פורום באתר
ועוד....

צרו קשר עוד היום לקבלת מפרט מלא והצעת מחיר משתלמת
יצירת קשר <<< לחצו כאן